Cenník


Ako virtuálna asistentka ponúkam spektrum služieb, ktoré sú prispôsobené potrebám zákazníka. Cenník je založený na hodinovej sadzbe a vychádza z typu práce a času, potrebného na vykonanie tejto práce.

V prípade záujmu dlhšej spolupráce si viete vybrať mesačný balíček služieb, ktorý je cenovo výhodnejší.  V prípade záujmu viem vytvoriť aj balíček na mieru.

V cene je zahrnutý aj týždenný a mesačný report práce.

Hodinová sadzba a mesačné balíky

Ku každej faktúre posielam aj report z nástroja Toogle, ktorý celý čas moju prácu monitoruje  a presne zaznamenáva, koľko minút mi ktorá práca trvala.  Vy tak máte možnosť vidieť, za čo presne platíte. 

 

Hodinová sadzba

od 11€

za hodinu práce

Mesačný balík

220€

20 hodín práce ( 11€ / hod. )

MAXI mesačný balík

360€

40 hodín práce ( 9€ / hod. )

UPOZORNENIE: V prípade, že si predobjednáte istý počet hodín virtuálnej asistentky, rezervujem si pre vás tento počet hodín na daný mesiac (nebudem brať iných klientov). Ak všetky predplatené hodiny v danom mesiaci nevyužijete, ďalší mesiac môžeme upraviť (znížiť) množstvo predplatených hodín, avšak tieto nevyužité hodiny z pôvodného mesiaca sa neprenášajú a je potrebné zaplatiť toľko hodín práce VA, koľko ste si na daný mesiac objednali (nie koľko ste reálne využili). Toto opatrenie je nevyhnutné pre moju finančnú stabilitu a plnohodnotné využitie všetkého môjho času, ktorý mám vyhradený na prácu. V prípade, že potrebujete ponuku na mieru alebo neviete, koľko hodín práce VA potrebujete, neváhajte ma kontaktovať.

Služby naceňované podľa hodinovej sadzby :
Služby naceňované podľa fixnej sadzby :

Fixný cenník