O mne

virtualna asistentka Zuzana
Milujem prácu virtuálnej asistentky

K práci virtuálnej asistentky som sa dostala úplnou náhodou. Zúčastnila som sa webinára, čo to vlastne virtuálna asistentka je a od prvej minúty som vedela, že toto je práca ktorú chcem robiť.

Nielen že môžem od začiatku využiť moje pracovné skúsenosti, ale práca virtuálnej asistentky prináša neskutočné možnosti a príležitosti na rozvoj. A to je presne to čo ma baví. Učiť sa nová veci, objavovať ďalšie zručnosti a zdokonaľovať sa v nich.

Zistite, ako môžem pomôcť vám a vašej firme :
"Unstoppable" alebo práca s vášňou

Keď som premýšľala, ako bude pokračovať moja kariéra, mala som jasno v troch veciach :

Som vďačná za prácu, ktorú robím s láskou a radosťou. 

Moja špecializácia :

Ako vaša virtuálna asistentka vám na diaľku dokážem pomôcť presne s tým, na čo vám nezostáva čas, energia prípadne nemáte dosť vlastných skúseností, alebo jednoducho nechcete platiť každý mesiac človeka , ktorého nebudete vedieť dostatočne vyťažiť celý  mesiac. 

Grafický dizajn
Tvorba webovej stránky
Zákaznícka podpora
Správa sociálnych sietí

Čo o mne hovoria moji klienti :

Čo o mne a mojej práci povedali klienti.

Sju dakujeme za vytvorenie webovej stránky marionzm.sk, sme veľmi spokojní s vizualizáciou ale aj so štruktúrou a intuitívnym používaním. Veľmi oceňujeme profesionalitu a promptné riešenie všetkých našich požiadaviek. Využitie tvojich služieb určite doporučujeme!

Zuzka je kreatívna, precízna, trpezlivá, ochotná, spoľahlivá a komunikácia s ňou je veľmi príjemná. Má otvorenú myseľ a miluje sa vzdelávať, zdokonaľovať a následne všetky nové informácie pretavovať do tvorby pre klienta. Pomohla mi pri rozbiehaní môjho projektu, bola obrovská podpora pri tvorbe web stránok, loga, a iných propagačných materiálov. Úžasná spolupráca. So Zuzkou spolupracujem dlhodobo. Milujem spoluprácu so Zuzkou 😍

Mgr. Ema Miháliková, sprievodkyňa žien